Teljes körű CDMO csomagolási portfólió · Minden formátum, minden töltési mód

Két üzem. Egy tudományos szabvány.

A gyógyszeripari buborékcsomagolástól az álló doypack tasakokig, a stickpackoktól az üvegpalackokig – két különálló, GMP-tanúsítvánnyal rendelkező lengyelországi üzemünk minden kereskedelmi csomagolási formátumot lefed: I. üzem orvosi jelentőségű kozmetikumokhoz (ISO 22716), II. üzem étrend-kiegészítőkhöz és FSMP-hez (ISO 22000). Jogilag előírt szétválasztás. A MOQ formátumfüggő. Egyedi megbízások fizetős átvilágítási folyamaton (Paid Due Diligence) keresztül lehetségesek.

GYÁRTÁSI LÉPTÉK

2,500-tól 500,000 csomagig. Egy SKU. Egy rendelés.

Támogatjuk a piacra lépő feltörekvő márkákat célzott SKU-bevezetésekkel, valamint a hétjegyű éves gyártási programokat megvalósító nagyvállalati partnereket – két különálló, GMP-tanúsítvánnyal rendelkező lengyelországi üzemünkben, összeférhetetlenségtől mentes irányítás mellett.

2,500

MINIMUM (SKU-nként, rendelésenként)

2,500 csomag

500K

MAXIMUM (SKU-nként, rendelésenként)

500,000 csomag

KAPACITÁSMÁTRIX

14+ csomagolási formátum. Nincsenek katalóguskorlátok.

Termelésünk két független, GMP-tanúsítvánnyal rendelkező lengyelországi üzemben zajlik – szilárd dózisú kapszulázás, gyógyszeripari buborékcsomagolás, rugalmas tasakok töltése, folyadékok és paszták töltése a II. üzemben (ISO 22000, élelmiszer/FSMP); orvosi jelentőségű kozmetikumok az I. üzemben (ISO 22716). Nincs lezárt formátum. Nincs végleges katalógus.

CAPSULES

Hard · Softgel

BLISTERS

PVC/Alu · Alu/Alu

BOTTLES

HDPE · PET · Glass

DOYPACKS

4 configurations

SACHETS & STICKPACKS

5 formats

LIQUIDS

Syrup · Drops · RTD

PASTES

Oral delivery

DERMCOSMETICS

All formats above

MODIFICATIONS

V-notch · ECO · Batch

CUSTOM

Open Innovation

CSOMAGOLÁSI PÉLDÁK

A MOQ egységekben (kapszula, tasak, palack) van megadva. Az alábbi táblázat a MOQ-t késztermék-csomagolási darabszámra váltja át a két leggyakoribb csomagméret esetén.

MOQ REFERENCIA TÁBLÁZAT

Minden formátum. Minden minimum. Minden csomagolási példa.

Minden MOQ egyedi egységre (kapszula, tasak, ml-egység) vonatkozik. A csomagolási példák standard töltési mennyiségekkel számolnak. A pontos MOQ a validált MBR-átadások függvényében módosulhat — kérjük, lépjen kapcsolatba műszaki csapatunkkal.

KAPSZULÁK

Kemény kapszulák

Ideális a pontos adagoláshoz és a termékstabilitáshoz. Cellulóz vagy zselatin héj. Hatóanyagok klinikai tisztaságú sűrűségben.

MOQ

MOQ: 150 000 egység

CSOMAGOLÁSI PÉLDÁK

30 darabos flakon → 5 000 flakon · 60 darabos flakon → 2 500 flakon

Lágyzselatin kapszulák

Optimális beviteli rendszer olaj alapú és lipofil vegyületekhez. Varratmentes héj, hermetikus záródás.

MOQ

MOQ: 300 000 egység

CSOMAGOLÁSI PÉLDÁK

30 kapszulás flakon → 10 000 flakon · 60 kapszulás flakon → 5 000 flakon

BUBORÉKCSOMAGOLÁS

Gyógyszeripari buborékcsomagolás (PVC/Alu · Alu/Alu)

IN-HOUSE LINE

Házon belüli, gyógyszeripari minőségű buborékcsomagoló sor tabletták, kemény kapszulák és lágyzselatin kapszulák számára. Egyedi, manipulációbiztos adagegységek kétféle laminátumkonfigurációval: PVC/Alumínium (hőformázott) standard termékekhez, valamint Alumínium/Alumínium hidegen formázott a nedvességre érzékeny hatóanyagokhoz.

MOQ

MOQ: egyedi megállapodás szerint

TECHNICAL SPEC

PVC/Alu · Alu/Alu hidegen formázott · manipulációbiztos · GMP-kompatibilis

FLAKONOK

HDPE / PET flakonok

Ipari szabvány szerinti fehér vagy színes HDPE és PET flakonok kapszulák, tabletták és porok számára. Gyermekbiztos (CR) vagy standard záródással. Indukciós zárás és nedvességmegkötő opciók állnak rendelkezésre a nedvességre érzékeny formulációkhoz.

MOQ

MOQ: 2 500 flakon

TECHNICAL SPEC

CR vagy standard záródás · indukciós zárás · nedvességmegkötő betét opció

Borostyánszínű / Átlátszó üvegflakonok

Prémium gyógyszeripari minőségű üveg fényérzékeny és nagy értékű formulációkhoz. A borostyánszínű üveg UV-védelmet biztosít. Cseppentős, pumpás vagy DIN28 záródási konfigurációk. Folyékony étrend-kiegészítőkhöz, szérumokhoz és prémium dermokozmetikai termékcsaládokhoz alkalmazható.

MOQ

MOQ: egyedi megállapodás szerint

TECHNICAL SPEC

Borostyánsárga / átlátszó · cseppentős · pumpás · DIN28 záródás

DOYPACK TASAKOK — ÁLLÓ TASAKOK

Álló tasakok porok, kapszula utántöltők, folyékony étrend-kiegészítők és kozmetikai utántöltők számára. Négy kereskedelmi konfiguráció — mind elérhető az Olympia Biosciences kínálatában.

Klasszikus Doypack (Standard)

Hajtott aljú álló tasak a stabil, függőleges polci megjelenítéshez. Optimális ömlesztett porok (tejsavó, kollagén, elektrolitok) és kapszula utántöltő csomagok számára. Maximális kapacitás 2.0 literig, a termék térfogatsűrűségétől függően.

MOQ

MOQ: egyedi megállapodás szerint

TECHNICAL SPEC

Max 2.0 L · por · kapszula · granulátum

Doypack cipzárral (Ziplock)

Álló tasak visszazárható ziplockkal a többszöri felhasználást igénylő termékekhez. Kiemelten fontos adagolt étrend-kiegészítőknél (mérőkanalas porok) és kapszulás csomagoknál — a nedvességzáró laminátum megőrzi a termék stabilitását az első felbontást követően.

MOQ

MOQ: egyedi megállapodás szerint

TECHNICAL SPEC

Visszazárható ziplock · nedvességzáró laminátum

Csőrös doypack tasak

Kifejezetten folyékony és félig folyékony termékekhez tervezve. Maximum 1 500 ml. A csőr elhelyezése: középen (felül) vagy az oldalsó sarokban. Záródás: csavaros vagy flip-top kupak. Alkalmazható folyékony vitaminok, kollagénitalok és kozmetikai utántöltő formátumok esetén.

MOQ

MOQ: egyedi megállapodás szerint

TECHNICAL SPEC

Max 1 500 ml · középső vagy oldalsó csőr · csavaros / flip-top kupak

Doypack tasak Euro-lyukasztással / fogantyúval

Módosított felső hegesztés: Euro-lyukasztás kiskereskedelmi kihelyezéshez, vagy ergonomikus hordfül nehezebb (500 g–2 kg) csomagokhoz. Ötvözi az álló formátumot a POS- és kiskereskedelmi forgalmazásra való alkalmassággal.

MOQ

MOQ: egyedi megállapodás szerint

TECHNICAL SPEC

Euro-lyukasztás vagy hordfül · POS / kiskereskedelmi forgalmazásra kész

TASAKOK ÉS STICKPACK-EK

Zászlóshajó rugalmas csomagolási szegmensünk — több mint 20 töltővonal, a piacon elérhető legszélesebb méret- és formaválasztékkal.

Klasszikus tasakok (lapos tasakok)

3- vagy 4-oldalas hegesztett lapos tasakok egyszeri adagolású étrend-kiegészítőkhöz vagy kozmetikai mintákhoz (krémek, maszkok). Standard gyártási megoldás por, folyadék és gél formátumokhoz a nutraceutical és testápolási szektorban.

MOQ

MOQ: 250,000 egység

TECHNICAL SPEC

3- vagy 4-oldalas hegesztés · por / folyadék / gél

Stickpack-ek

Keskeny, tekercsfóliából formázott tasakok — a vitaminok, kollagén és ásványi anyagok domináns, útközben is fogyasztható formátuma. Közvetlen fogyasztásra vagy vízben oldásra. A globális étrend-kiegészítő piac leggyorsabban forgó kiszerelése.

MOQ

MOQ: 250,000 egység

TECHNICAL SPEC

Tekercsből formázott · útközben fogyasztható · közvetlen vagy oldható

DUO / TRIO tasakok (többkamrás)

Perforációval elválasztott többkamrás tasakok az egykezes használatért. Ideális kétlépcsős kozmetikai protokollokhoz (1. fázis: peeling; 2. fázis: maszk) vagy AM/PM étrend-kiegészítő adagoláshoz, külön reggeli és esti formulákkal.

MOQ

MOQ: egyedi megállapodás szerint

TECHNICAL SPEC

2–3 kamra · perforált elválasztás · AM/PM osztott adagolás

Formázott tasakok (egyedi stancolás)

Az ügyfél által meghatározott sziluettre stancolt forma – palack, tégely, gyümölcs vagy márkalogó. Kiegészítő rekeszekkel is ellátható (védőkendő, applikátor, kesztyű). A teljes szellemi tulajdonjog az ügyfélre száll át.

MOQ

MOQ: egyedi megállapodás szerint

TECHNICAL SPEC

Egyedi stancolt forma · kiegészítő rekesz · teljes IP az ügyfélé

Nedves törlőkendő tasakok

Funkcionális folyadékkal átitatott nemszőtt textíliát tartalmazó, zárt tasak. Mini formátumban is elérhető. Alkalmazási területek: sminkeltávolítás, önbarnítás, hámlasztás, frissítés. Kozmetikai és nutraceutikai változatban egyaránt elérhető.

MOQ

MOQ: egyedi megállapodás szerint

TECHNICAL SPEC

Nem szőtt textília + folyadéktöltés · mini formátumban is elérhető

FOLYADÉKOK

Szirupok

Többféle ízesítésű és összetételű gyártósorok. Ideális gyermekgyógyászati és általános egészségmegőrző készítményekhez.

MOQ

MOQ: 20,000 egység

Cseppek

Koncentrált folyékony formulák célzott egészségügyi alkalmazásokhoz. Magas biohasznosulás.

MOQ

MOQ: 50 000 egység

Funkcionális italok

Funkcionális italok aktív, egészségtudatos fogyasztók számára. RTD vagy koncentrátum formátumban.

MOQ

MOQ: 50 000 egység

PASZTÁK

Orális paszták

Speciális orális adagolási forma magas koncentrációjú, szabályozott felszabadulást igénylő hatóanyagokhoz.

MOQ

MOQ: 20,000 egység

FUNKCIONÁLIS MÓDOSÍTÁSOK

Bármely fent említett rugalmas formátumhoz alkalmazható.

V-bevágás / Könnyű nyithatóság

Élbevágás, amely lehetővé teszi a laminált csomagolás egykezes, olló nélküli nyitását. Standard fejlesztés minden rugalmas csomagolási formátumhoz.

Tételjölés (In-Line)

Minőségmegőrzési idő és tétel-/lot-számok közvetlenül a hegesztési varratra történő felvitele a töltés során — GMP-kompatibilis nyomonkövethetőség az EU élelmiszer-jelölési előírásai szerint.

ECO / Újrahasznosítható (Mono-struktúra)

Bármely rugalmas formátum kivitelezése egységes anyagú mono-struktúrájú laminátumokból — 100%-ban újrahasznosítható. Teljes körű R-cycle megfelelőségi dokumentáció kérésre elérhető.

KÉT FÜGGETLEN GYÁRTÓÜZEM — JOGILAG ELŐÍRT

Két különálló, GMP-tanúsítvánnyal rendelkező üzem. Mindkettő Lengyelországban. Jogilag előírt szétválasztás.

A lengyel és az EU-s szabályozások a kozmetikai termékek, valamint az élelmiszerek és étrend-kiegészítők gyártása közötti teljes fizikai elkülönítést írják elő. Két teljesen független létesítményt üzemeltetünk – mindegyik saját szabályozási keretrendszerrel, minőségbiztosítási rendszerrel és GMP tanúsítvánnyal rendelkezik. Ez egy jogi követelmény, amely ügyfeleink számára strukturális garanciát nyújt a keresztszennyeződés teljes kizárására.

ZAKŁAD I · FACILITY I

Gyógyászati jelentőségű kozmetikumok

PN-EN ISO 22716:2009 · GMP FOR COSMETICS

Dedikált kozmetikai üzem gyógyászati jelentőségű termékek számára. Az 1223/2009/EK európai kozmetikai rendelet és a lengyel jogszabályok előírásainak megfelelően teljesen és fizikailag elkülönítve az élelmiszer- és étrend-kiegészítő gyártástól. Specializációk: kenőcsök, szájöblítő készítmények, szájüregi folyadékok, helyi alkalmazású spray-k (pl. visszérkezelők) és gyógyászati funkciójú külsőleges készítmények.

TERMÉKSPECIALIZÁCIÓ

Kenőcsök · Szájöblítők · Szájüregi folyadékok · Helyi alkalmazású visszérspray-k · Gyógyászati funkciójú külsőleges készítmények · Kozmeceutikumok

ZAKŁAD II · FACILITY II

Élelmiszerek, étrend-kiegészítők és FSMP

PN-EN ISO 22000:2018 · CODEX ALIMENTARIUS GMP/GHP/HACCP

Dedikált élelmiszer- és nutraceutikai üzem étrend-kiegészítők és speciális gyógyászati célú élelmiszerek (FSMP) számára. A kozmetikai gyártástól teljesen független. 3 darab rotációs lágyzselatin-kapszulázó géppel üzemel – ez egy ritka és tőkeigényes ipari kapacitás, tekintettel a lágyzselatin-technológia magas beszerzési és üzemeltetési költségeire.

LÁGYZSELATIN INFRASTRUKTÚRA

3

Rotary-die lágyzselatin gyártósorok · Ritka · Magas tőkeigényű (High-CAPEX) eszköz

TANÚSÍTVÁNYOK ÉS AKKREDITÁCIÓK

Teljes tanúsítási mátrix — Mindkét létesítmény — Érvényes: 2029-ig

PN-EN ISO/IEC 27001:2023-08

Szellemi tulajdon és adatbiztonság

Az innovatív márkák és gyógyszeripari vállalatok számára a formulációk, a klinikai vizsgálati eredmények és az üzleti titkok védelme kiemelt prioritás. Ez a tanúsítvány garantálja, hogy informatikai rendszereink és operatív eljárásaink szigorú szellemi tulajdonvédelmet, teljes körű titoktartást (NDA) és biztonságos információáramlást biztosítanak.

Tanúsítvány sz.: PG/IOC/2026/05/Eng · Érvényes: 21.02.2029

PN-EN ISO 22000:2018

Abszolút biztonság az FSMP és nutraceutikumok számára

A speciális gyógyászati célú élelmiszerek (FSMP) gyártása kivételes felügyeletet igényel. Az ISO 22000 integrálja a minőségirányítást az élelmiszerbiztonsági elvekkel, biztosítva a nyersanyag-ellátási lánc teljes körű ellenőrzését, a keresztszennyeződés kockázatának kiküszöbölését és a legmagasabb szabályozói követelményeknek való megfelelést.

Tanúsítvány sz.: PG/IOC/2026/03/Eng · Érvényes: 21.02.2029

CODEX ALIMENTARIUS – FAO/WHO

Gyártási szigor és higiénia (GMP, GHP, HACCP)

A bérgyártás biztonságának alapja. A FAO/WHO 2023 irányelveinek való megfelelés biztosítja, hogy gyártósoraink megfeleljenek a szigorú Good Manufacturing Practice (GMP) és Good Hygiene Practice (GHP) szabványoknak – ez minden egyes tétel mikrobiológiai és fizikai-kémiai tisztaságának garanciája.

Tanúsítvány sz.: PG/IOC/2026/01/Eng · Érvényes: 21.02.2029

PN-EN ISO 9001:2015

Teljes körű megismételhetőség és nyomonkövethetőség

Az orvosok és gyógyszerészek elvárják a szabványosítást. Az ISO 9001 minőségirányítási rendszer biztosítja, hogy minden gyártási tétel azonos, megismételhető paraméterekkel rendelkezzen, lehetővé téve minden kapszula vagy tasak teljes körű nyomonkövethetőségét, a nyersanyag átvételétől a késztermékig.

Tanúsítvány sz.: PG/IOC/2026/02/Eng · Érvényes: 21.02.2029

PN-EN ISO 22716:2009

Dermokozmetikai szabványok — I. üzem

A legmagasabb Good Manufacturing Practice (GMP) szabványok a speciális kozmetikumok és összetevőik tervezéséhez és gyártásához. Kritikus fontosságú azon vállalatok számára, amelyek az orvosi terápiákat kiegészítő, fejlett dermokozmetikai termékcsaládokat kínálnak. Kizárólag az I. üzemre (kozmetikai gyártás) vonatkozik.

Tanúsítvány sz.: PG/IOC/2026/04/Eng · Érvényes: 21.02.2029

INTERNAL STANDARD (FULLY IMPLEMENTED)

Vállalati társadalmi felelősségvállalás (CSR) és ESG

Az orvosi szektor globális partnerei számára az etikus ellátási lánc alapvető követelmény. Teljes körűen bevezetett CSR-politikánk magában foglalja a fenntartható fejlődést, az ökológiai biztonságot és a legmagasabb munkaetikai normákat. Teljes mértékben felkészültünk a B2B partnereink által végzett beszállítói magatartási kódex (Supplier Code of Conduct) auditokra.

Státusz: Belső szabályzat bevezetve · B2B auditra kész

NYÍLT INNOVÁCIÓS MEGBÍZÁS

Amit formulázni lehet, azt mi legyártjuk.

Gyártási infrastruktúránkat a teljes körű CDMO rugalmasságra terveztük – nem korlátoz minket a katalógusból történő beszerzés vagy a fix készletformulák. Az Olympia Biosciences funkcionális gombakávékat, adaptogén keverékeket, nootropikum italokat, kollagénes italokat, orvosi minőségű külsőleges készítményeket és bármilyen hozzánk érkező formulációs koncepciót előállít. Nem zárkózunk el a védett összetevőlistáktól vagy a szabványos csomagolási SKU-któl. Az innováció nálunk nem csupán marketingállítás – gyártósorainkat minden egyes megbízáshoz fizikailag újra konfiguráljuk.

Egyetlen operatív korlát: nem üzemeltetünk szelet- vagy energiaszelet-extrudáló sorokat. Minden egyéb formátum és formulációs típus esetében a MOQ és a gyártási architektúra meghatározása egyedileg, fizetett átvilágítás (Paid Due Diligence) keretében történik. Itt nem teszünk közzé számadatokat, mivel minden formula egyedi.

NEM KATALÓGUS ALAPÚ MEGBÍZÁSOK, AMELYEKET VÉGREHAJTUNK

Funkcionális gombakávék · Liposzómás folyékony shot tasakok · Adaptogén stickpackek · Többenzimes nedves törlőkendők · Kozmeceutikai formázott tasakok · Orvosi minőségű kollagénes üvegpalackok · Kétfázisú AM/PM tasakcsomagok · Nootropikum RTD italok

Gyakran Ismételt Kérdések

Hogyan történik a MOQ számítása — egységenként vagy kész csomagolásonként?
A MOQ számítása egyedi egységenként (kapszula, tasak, üveg) történik, nem a kész csomagolásonként. Például: 150 000 kapszulás MOQ, 60 kapszula/üveg esetén = 2 500 kész üveg. 30 kapszula/üveg esetén = 5 000 üveg. A csomagolási méret közvetlenül megszorozza az SKU-k számát.
Miért magasabb a lágyzselatin kapszulák MOQ-ja, mint a kemény kapszuláké?
A lágyzselatin kapszulák MOQ-ja magasabb (300 000 egység), mivel a forgódobos kapszulázási folyamat nagyobb minimális mennyiséget igényel a tömeg és a töltési pontosság validálásához. A kemény kapszulák mechanikai érzékenysége alacsonyabb, így 150 000 egységgel is gyárthatók, teljes PPQ megfelelés mellett.
Mi a minimális rendelési mennyiség új formulációs projektek esetén?
A 2 500 csomagolásos alsó határ akkor érvényes, ha már rendelkezik validált formulával és Master Batch Record (MBR) dokumentációval. Új formulációk esetén először fizetős átvilágítás (Paid Due Diligence) szükséges — a kereskedelmi mennyiségi tartományt a megvalósíthatósági audit részeként határozzuk meg.
Tárgyalható a MOQ nagy volumenű nagyvállalati programok esetén?
Igen. Minden MOQ tárgyalható nagyvállalati és kockázati tőkével támogatott (PE-backed) programok esetén, meghatározott éves mennyiségi kötelezettségvállalással. A folyamat a fizetős átvilágítással (Paid Due Diligence) kezdődik, amely alapján a fix minimumok helyett az előre jelzett keresletre épülő gyártási megállapodást alakítunk ki.
Gyártanak dermokozmetikumokat és kozmeceutikumokat?
Igen. Dedikált I. üzemünk (kozmetikumok) a PN-EN ISO 22716:2009 GMP szabvány szerint működik, és az orvosi jelentőségű kozmetikumok teljes spektrumát lefedi – kenőcsök, szájüregi készítmények, helyi alkalmazású spray-k (pl. visszér kezelésére) és kozmeceutikumok. Az I. üzem fizikailag elkülönül a II. üzemtől (élelmiszer/étrend-kiegészítők, ISO 22000 GMP), ahogy azt az 1223/2009/EK európai kozmetikai rendelet és a lengyel jogszabályok előírják. Az ezen az oldalon felsorolt összes csomagolási formátum elérhető az I. üzemben a kozmetikai termékek számára.
Szokatlan termékötletem van. Le tudják gyártani?
Szinte biztosan. Funkcionális gombakávék, liposzómás folyékony shotok, többkamrás kozmetikai tasakok – pontosan ezeket a megbízásokat kezeljük. Gyártósoraink teljes körű CDMO-ra vannak konfigurálva, nem katalógus szerinti gyártásra. A MOQ-t és a megvalósíthatóságot egyedileg, fizetős átvilágítás (Paid Due Diligence) keretében határozzuk meg. Az egyetlen kategória, amellyel nem foglalkozunk, a szelet/energiaszelet extrudálás.

NYÍLT KÖRŰ GYÁRTÁSI MEGBÍZÁS

Nincs katalógus. Nincsenek zárt formulák. Nincsenek fix MOQ-k.

Minden felsorolt formátum csupán kiindulópont. Ha az Ön koncepciója nem illeszkedik egyetlen standard kategóriába sem, azt pontosan a fizetős átvilágítási (Paid Due Diligence) megbízásunk oldja meg. A MOQ-t, a megvalósíthatóságot és a gyártási architektúrát egyedileg, az Ön konkrét formulációs és csomagolási igényeihez igazítva határozzuk meg. Egy kivétel van: a szeletek. Minden más megvalósítható.

Szigorúan B2B / Oktatási K+F jogi nyilatkozat

Az ezen az oldalon hivatkozott farmakokinetikai adatok, klinikai referenciák és tudományos szakirodalom kizárólag B2B formulációs, oktatási és K+F célokat szolgálnak orvosi szakemberek, farmakológusok és márkafejlesztők számára. Az Olympia Biosciences™ kizárólag CDMO-ként (Contract Development and Manufacturing Organization) működik, és nem gyárt, nem forgalmaz és nem értékesít fogyasztói végtermékeket.

Globális szabályozás és egészségre vonatkozó állítások hiánya. Az ezen az oldalon található információk nem minősülnek egészségre vonatkozó állításnak, orvosi állításnak vagy betegségkockázat-csökkentő állításnak az 1924/2006/EK európai rendelet, az amerikai étrend-kiegészítőkről szóló törvény (DSHEA), vagy más globális szabályozási keretrendszerek értelmében. Ezeket az állításokat és nyers adatokat az FDA, az EFSA vagy a TGA nem értékelte. A tárgyalt nyers gyógyszerhatóanyagok (API-k) és formulációk nem alkalmasak betegségek diagnosztizálására, kezelésére, gyógyítására vagy megelőzésére.

Ügyfél felelőssége. Az a B2B ügyfél, aki az Olympia Biosciences™-től formulációt rendel, teljes körű és kizárólagos felelősséget vállal minden szabályozási megfelelésért, egészségre vonatkozó állítás engedélyezéséért (beleértve az EFSA 13/14. cikk szerinti állítások dossziéit és az amerikai FDA értesítéseket), valamint a késztermék címkézéséért és forgalmazásáért a célpiac(ok)on. Az Olympia Biosciences™ kizárólag gyártási, formulációs és analitikai szolgáltatásokat nyújt.