Full-scope CDMO verpakkingsportfolio · Elk formaat, elke vulling

Blisterverpakkingen, maagsapresistente capsules en contractproductie in meerdere formaten.

IOC sp. z o.o. is the PIS-registered manufacturer of food supplements and cosmetics, with registered establishments. Project format and feasibility are assessed within the agreed written scope.

PUBLISHED MINIMUM ORDER QUANTITIES

2.500 tot 500.000 verpakkingen. Eén SKU. Eén bestelling.

Published minimum order quantities are set per SKU and per order. Project requirements and commercial terms are defined in the written scope.

2,500

MINIMUM (per SKU, per bestelling)

2.500 verpakkingen

500K

MAXIMUM (per SKU, per bestelling)

500.000 verpakkingen

CAPABILITY MATRIX

Project-Specific Format Review

Project format and feasibility are assessed against the product specification, applicable requirements and agreed scope. IOC sp. z o.o. is the PIS-registered manufacturer of food supplements and cosmetics, with registered establishments.

CAPSULES

Hard · Softgel

BLISTERS

PVC/Alu · Alu/Alu

BOTTLES

HDPE · PET · Glass

DOYPACKS

4 configurations

SACHETS & STICKPACKS

5 formats

LIQUIDS

Syrup · Drops · RTD

PASTES

Oral delivery

DERMCOSMETICS

All formats above

MODIFICATIONS

V-notch · ECO · Batch

CUSTOM

Open Innovation

VERPAKKINGSVOORBEELDEN

De MOQ wordt uitgedrukt in eenheden (capsules, sachets, flacons). De onderstaande tabel rekent de MOQ per eenheid om naar het aantal eindverpakkingen voor de twee meest gangbare verpakkingsgroottes.

HOE VERPAKKINGEN WORDEN GESELECTEERD

Hoe wordt de verpakking van voedingssupplementen geselecteerd?

De verpakking van voedingssupplementen wordt geselecteerd op basis van het productformaat en de stabiliteitsbehoeften, de vereiste beschermingseigenschappen, de verpakkingsconfiguratie en gebruikerservaring, de etiketteringsvereisten voor de doelmarkt, en de beperkingen qua productievolume en logistiek. De juiste verpakking wordt gespecificeerd voor het product en de markt; het is geen generieke cataloguskeuze.

MOQ-REFERENTIETABEL

Elk formaat. Elk minimum. Elk verpakkingsvoorbeeld.

Alle MOQs zijn per individuele eenheid (capsule, sachet, ml-eenheid). Verpakkingsvoorbeelden gaan uit van standaard vulhoeveelheden. De exacte MOQ kan worden aangepast voor gevalideerde MBR-overdrachten — neem contact op met ons technisch team.

CAPSULES

Harde capsules

Ideaal voor nauwkeurige dosering en productstabiliteit. Cellulose- of gelatineomhulsel. Actieve ingrediënten met een dichtheid van klinische kwaliteit.

MOQ

MOQ: 150.000 eenheden

VERPAKKINGSVOORBEELDEN

Fles van 30 capsules → 5.000 flessen · Fles van 60 capsules → 2.500 flessen

Softgel capsules

Het optimale toedieningssysteem voor oliehoudende en lipofiele verbindingen. Naadloos omhulsel, hermetisch afgesloten.

MOQ

MOQ: 300.000 eenheden

VERPAKKINGSVOORBEELDEN

Fles van 30 capsules → 10.000 flessen · Fles van 60 capsules → 5.000 flessen

BLISTERVERPAKKING

Farmaceutische blister (PVC/Alu · Alu/Alu)

IN-HOUSE LINE

Blister packaging options for tablets, hard capsules, and softgels. Individual tamper-evident dose units with two laminate configurations: PVC/Aluminium (thermoform) for standard products, and Aluminium/Aluminium cold-form for moisture-sensitive active compounds.

MOQ

MOQ: individueel vastgesteld

TECHNICAL SPEC

PVC/Alu · Alu/Alu koudvorm · tamper-evident · GMP-compliant

FLESSEN

HDPE / PET Flessen

Industriestandaard witte of gekleurde HDPE en PET flessen voor capsules, tabletten en poeders. Kindveilige (CR) of standaard sluiting. Inductiesealing en droogmiddelopties beschikbaar voor vochtgevoelige formuleringen.

MOQ

MOQ: 2.500 flessen

TECHNICAL SPEC

CR of standaard sluiting · inductiesealing · optie voor droogmiddelinzet

Amber / Helder Glas Flessen

Glass packaging options for light-sensitive and high-value formulations. Amber glass provides UV protection. Dropper, pump, or DIN28 closure configurations. Used for liquid supplements and other agreed product formats.

MOQ

MOQ: individueel vastgesteld

TECHNICAL SPEC

Amber / helder · druppelaar · pomp · DIN28 sluiting

DOYPACKS — STAANDE ZAKJES

Staande zakjes voor poeders, capsule-navullingen, vloeibare supplementen en cosmetische navullingen. Vier commerciële configuraties — allen beschikbaar via Olympia Biosciences.

Klassieke Doypack (Standaard)

Staand zakje met vouwbodem voor een stabiele verticale presentatie in het schap. Optimaal voor bulkpoeders (wei, collageen, elektrolyten) en capsule-navulverpakkingen. Maximale capaciteit tot 2,0 liter, afhankelijk van de stortdichtheid van het product.

MOQ

MOQ: individueel vastgesteld

TECHNICAL SPEC

Max 2,0 L · poeder · capsule · granulaat

Doypack met rits (Ziplock)

Staand zakje met hersluitbare ziplock voor producten voor meervoudig gebruik. Essentieel voor supplementen met gedoseerde inname (poeders met maatschepje) en capsuleverpakkingen — het vochtwerende laminaat waarborgt de productstabiliteit na de eerste opening.

MOQ

MOQ: individueel vastgesteld

TECHNICAL SPEC

Hervulbare ziplock · vochtwerend laminaat

Doypack met tuit

Speciaal ontworpen voor vloeibare en halfvloeibare producten. Maximaal 1.500 ml. Tuitplaatsing: centraal (bovenkant) of schuin in de hoek. Sluiting: draaidop of flip-top. Geschikt voor vloeibare vitaminen, collageendranken en cosmetische navulverpakkingen.

MOQ

MOQ: individueel vastgesteld

TECHNICAL SPEC

Max 1.500 ml · centrale of zijtuit · draaidop / flip-top

Doypack met Euro-gat / handgreep

Aangepaste topseal: Euro-gat voor presentatie in het winkelschap, of ergonomische handgreep voor zwaardere verpakkingen (500 g–2 kg). Combineert een staand formaat met verkoopklare retaildistributie.

MOQ

MOQ: individueel vastgesteld

TECHNICAL SPEC

Euro-gat of handgreep · POS / retail-ready

SACHETS & STICKPACKS

Ons toonaangevende segment voor flexibele verpakkingen — 20+ afvullijnen die het breedste scala aan afmetingen en vormen op de markt bestrijken.

Klassieke sachets (platte zakjes)

Aan 3 of 4 zijden gesealde platte sachets voor eenmalige doseringen van supplementen of cosmetische monsters (crèmes, maskers). Het standaard werkpaard voor de productie van poeder-, vloeistof- en gelformaten binnen de nutraceutische en persoonlijke verzorgingssector.

MOQ

MOQ: 75.000 eenheden

= 2.500 doosjes van 30 of 1.250 doosjes van 60. Speciale formaten (bijv. groter dan 7x10 cm): MOQ per project vastgesteld, tot 300.000 eenheden.

TECHNICAL SPEC

3- of 4-zijdige seal · poeder / vloeistof / gel

Stickpacks

Smalle, kolomvormige zakjes uit rolfolie — het dominante 'on-the-go' formaat voor vitaminen, collageen en mineralen. Geschikt voor directe consumptie of om op te lossen in water. Het formaat met de hoogste retail-omloopsnelheid in de wereldwijde supplementenmarkt.

MOQ

MOQ: 250.000 eenheden

TECHNICAL SPEC

Kolomvorm uit rol · on-the-go · direct of oplosbaar

DUO / TRIO Sachets (Multi-Chamber)

Multi-chamber sachets verbonden door perforatie voor eenvoudige scheiding met één hand. Ideaal voor cosmetische protocollen in twee stappen (Fase 1: peeling; Fase 2: masker) of supplementen met AM/PM-dosering met gescheiden ochtend- en avondformules.

MOQ

MOQ: individueel vastgesteld

TECHNICAL SPEC

2–3 kamers · perforatiescheiding · AM/PM-dosering

Gevormde Sachets (Custom Die-Cut)

After full payment and acceptance, the rights to the formulation transfer to you in full.

MOQ

MOQ: individueel vastgesteld

TECHNICAL SPEC

After full payment and acceptance, the rights to the formulation transfer to you in full.

Vochtig Doekje Sachets

Verzegeld sachet met non-woven textiel verzadigd met functionele vloeistof. Beschikbaar in miniformaat. Toepassingen: make-up verwijdering, zelfbruining, exfoliatie, verfrissing. Zowel cosmeceutische als nutraceutische varianten beschikbaar.

MOQ

MOQ: individueel vastgesteld

TECHNICAL SPEC

Non-woven + vloeistofvulling · miniformaat beschikbaar

VLOEISTOFFEN

Stroopmiddelen

Productielijnen voor diverse smaken en samenstellingen. Ideaal voor pediatrische en algemene welzijnsformuleringen.

MOQ

MOQ: 20,000 units

Druppels

Geconcentreerde vloeibare formules voor gerichte gezondheidstoepassingen. Hoge biologische beschikbaarheid.

MOQ

MOQ: 50.000 eenheden

Functionele dranken

Functionele dranken voor actieve, gezondheidsbewuste consumenten. Beschikbaar als RTD of concentraat.

MOQ

MOQ: 50.000 eenheden

PASTA'S

Orale pasta's

Gespecialiseerd oraal toedieningsformat voor hooggeconcentreerde actieve verbindingen die een gecontroleerde afgifte vereisen.

MOQ

MOQ: 20,000 units

FUNCTIONELE MODIFICATIES

Toepasbaar op elk bovenstaand flexibel formaat.

V-Notch / Easy-Open

Inscheurinkeping voor het met één hand openen van laminaat zonder schaar. Standaard upgrade voor alle flexibele verpakkingsformaten.

Batchmarkering (In-Line)

THT-data en batch-/lotnummers worden tijdens het afvullen direct op de seal aangebracht — GMP-conforme traceerbaarheid conform de EU-wetgeving voor levensmiddelenetikettering.

ECO / Recyclebaar (Monostructuur)

Elk flexibel formaat uitgevoerd in monomateriaal-laminaten — 100% recyclebaar. Volledige R-cycle compliance-documentatie op aanvraag beschikbaar.

REGISTERED ESTABLISHMENT & PROJECT SCOPE

Registered establishment and project-specific requirements

PIS-registered manufacturer of food supplements; production establishment registered with PIS in Gdynia, Poland (ul. Polska 20).

COSMETIC PROJECTS

Cosmetic project requirements

PN-EN ISO 22716:2009 · GMP VOOR COSMETICA

Cosmetic project requirements, applicable product rules and format options are assessed within the agreed written scope.

PRODUCTSPECIALISATIE

Project-specific requirements are reviewed case by case.

FOOD-SUPPLEMENT PROJECTS

Voeding, voedingssupplementen & FSMP

PN-EN ISO 22000:2018 · CODEX ALIMENTARIUS GMP/GHP/HACCP

IOC sp. z o.o. is the PIS-registered manufacturer of food supplements; its production establishment is registered with PIS in Gdynia, Poland (ul. Polska 20).

SOFTGEL FORMATS

Gelatin · HPMC

Gelatin and HPMC format options are scoped to project requirements.

CERTIFICATEN & ACCREDITATIES

Volledige certificeringsmatrix — Beide faciliteiten — Geldig tot 2029

PN-EN ISO/IEC 27001:2023-08

Intellectueel eigendom & databeveiliging

Our ISO/IEC 27001-certified information security management system protects formulation and project data; confidentiality obligations are defined in the applicable agreement.

Cert. nr.: PG/IOC/2026/05/Eng · Geldig tot: 21.02.2029

PN-EN ISO 22000:2018

Quality-System Controls for FSMP & Supplements

ISO 22000:2018 is a food-safety management-system certification. Refer to the Legal Hub for current certificate scope and validity.

Cert. nr.: PG/IOC/2026/03/Eng · Geldig tot: 21.02.2029

CODEX ALIMENTARIUS – FAO/WHO

Productierigoureusheid & hygiëne (GMP, GHP, HACCP)

Applicable quality controls, release testing and batch documentation are defined in the product specification and agreed manufacturing scope.

Cert. nr.: PG/IOC/2026/01/Eng · Geldig tot: 21.02.2029

PN-EN ISO 9001:2015

Volledige reproduceerbaarheid & traceerbaarheid

Artsen en apothekers verwachten standaardisatie. Het ISO 9001 kwaliteitsmanagementsysteem waarborgt dat elke productiebatch identieke, reproduceerbare parameters heeft — wat volledige traceerbaarheid van elke capsule of sachet mogelijk maakt, van ontvangst van grondstoffen tot het eindproduct.

Cert. nr.: PG/IOC/2026/02/Eng · Geldig tot: 21.02.2029

PN-EN ISO 22716:2009

Standaarden voor dermocosmetica — Faciliteit I

ISO 22716 applies to cosmetics manufacturing. This certification does not describe food-supplement or FSMP manufacturing.

Cert. nr.: PG/IOC/2026/04/Eng · Geldig tot: 21.02.2029

INTERNAL STANDARD (FULLY IMPLEMENTED)

Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen (MVO) & ESG

Project-specific formulation, evidence, quality and manufacturing requirements are defined in the agreed scope.

Status: Intern beleid geïmplementeerd · B2B audit-ready

MANDAAT VOOR OPEN INNOVATIE

Als het geformuleerd kan worden, produceren wij het.

Innovation begins with a written review of the product concept, evidence, formulation requirements and requested format. Project feasibility and minimum order quantities are defined in the agreed scope.

Eén operationele grens: wij exploiteren geen extrusielijnen voor repen of energierepen. Voor elk ander formaat en type formulering worden de MOQ en de productiearchitectuur individueel vastgesteld via Paid Due Diligence. Er worden hier geen aantallen gepubliceerd omdat elke formulering uniek is.

VOORBEELDEN VAN NIET-CATALOGUSMANDATEN DIE WIJ UITVOEREN

Functionele paddenstoelenkoffies · Liposomale vloeibare shot-zakjes · Adaptogeen-stickpacks · Multi-enzym vochtige doekjes · Cosmeceutische vormzakjes · Collageen-glazen flessen van medische kwaliteit · Tweefasige AM/PM-sachetverpakkingen · Nootropische RTD-dranken

Veelgestelde vragen

Hoe wordt de MOQ berekend — per eenheid of per eindverpakking?
De MOQ wordt berekend per individuele eenheid (capsule, sachet, fles), niet per eindverpakking. Bijvoorbeeld: een MOQ van 150.000 capsules bij 60 capsules per fles = 2.500 eindverpakkingen. Bij 30 per fles = 5.000 flessen. De verpakkingsgrootte vermenigvuldigt direct uw aantal SKU's.
Waarom hebben softgels een hogere MOQ dan harde capsules?
Analytical release is defined in the product specification and agreed scope.
Wat is de minimale bestelhoeveelheid voor een nieuw formuleringstraject?
De ondergrens van 2.500 verpakkingen is van toepassing wanneer u reeds beschikt over een gevalideerde formule en Master Batch Record (MBR). Voor nieuwe formuleringen is eerst een betaald due diligence-onderzoek vereist; wij bepalen het commerciële volume als onderdeel van de haalbaarheidsaudit.
Kan de MOQ worden onderhandeld voor enterprise-programma's met grote volumes?
Ja. Alle MOQ's zijn onderhandelbaar voor enterprise-programma's en door PE ondersteunde projecten met vastgelegde jaarlijkse volumeafspraken. Start via een betaald due diligence-onderzoek en wij structureren een productieovereenkomst op basis van de verwachte vraag, in plaats van vaste minima.
Produceert u dermocosmetica en cosmeceuticals?
Cosmetic project requirements, applicable product rules and format options are assessed within the agreed written scope.
Ik heb een onconventioneel productidee. Kunnen jullie dit produceren?
Project feasibility and minimum order quantities depend on format and are defined through the agreed written scope.

PRODUCTIEOPDRACHT MET OPEN SCOPE

Geen catalogus. Geen gesloten formules. Geen vaste MOQ's.

Elk vermeld formaat is slechts een startpunt. Als uw concept niet in een standaardcategorie past, is dat precies wat ons betaalde due diligence-traject oplost. Wij stellen de MOQ, haalbaarheid en productiearchitectuur individueel vast voor uw specifieke formulering en verpakkingseisen. Eén uitzondering: repen. Al het overige is bespreekbaar.

Strikte B2B / Educatieve R&D Disclaimer

De farmacokinetische gegevens, klinische referenties en wetenschappelijke literatuur waarnaar op deze pagina wordt verwezen, worden uitsluitend verstrekt voor B2B-formulering, educatieve doeleinden en R&D ten behoeve van medische professionals, farmacologen en merkontwikkelaars. Olympia Biosciences™ opereert uitsluitend als Contract Development and Manufacturing Organization (CDMO) en produceert, vermarkt of verkoopt geen eindproducten voor consumenten.

Wereldwijde Regelgeving & Geen Gezondheidsclaims. Niets op deze pagina vormt een gezondheidsclaim, medische claim of claim met betrekking tot ziekterisicovermindering in de zin van EU-verordening (EG) nr. 1924/2006, de U.S. Dietary Supplement Health and Education Act (DSHEA), of andere wereldwijde regelgevende kaders. Deze verklaringen en ruwe data zijn niet geëvalueerd door de Food and Drug Administration (FDA), European Food Safety Authority (EFSA) of Therapeutic Goods Administration (TGA). De besproken ruwe actieve farmaceutische ingrediënten (APIs) en formuleringen zijn niet bedoeld om enige ziekte te diagnosticeren, behandelen, genezen of voorkomen.

Verantwoordelijkheid van de klant. The B2B client who commissions a formulation from Olympia Biosciences™ is responsible for market-specific regulatory compliance, health claim authorisation, labelling and marketing of its finished product, as defined by the applicable agreement.